Koncert edukacyjny z okazji Święta Niepodległości

images Agencja Muzyczna p. Marcina Lemiszewskiego zaprezentowala koncert pod tytułem „Polska nasza ojczyzna - koncert na puzon. Koncert związany ze Świętem Niepodległości Polski. Rozbrzmiewała muzyka polska i wojskowa. Dzieci poznaly historię swojego kraju oraz puzon - instrument dęty blaszany związany z muzyką marszową i wojskową. Zadaniem koncertów bylo przybliżenie młodym słuchaczom świata muzyki, rozwijanie ich wyobraźni muzycznej oraz zapoznanie ich z różnymi instrumentami muzycznymi. Dowiedzieli się podczas nich o historii, budowie, sposobach gry na różnych instrumentach muzycznych.