Koncert edukacyjny z okazji Święta Niepodległości

images Agencja Muzyczna p. Marcina Lemiszewskiego zaprezentowala koncert pod tytułem „Polska nasza ojczyzna - koncert na puzon. Koncert związany ze Świętem Niepodległości Polski. Rozbrzmiewała muzyka polska i wojskowa. Dzieci poznaly historię swojego kraju oraz puzon - instrument dęty blaszany związany z muzyką marszową i wojskową. Zadaniem koncertów bylo przybliżenie młodym słuchaczom świata muzyki, rozwijanie ich wyobraźni muzycznej oraz zapoznanie ich z różnymi instrumentami muzycznymi. Dowiedzieli się podczas nich o historii, budowie, sposobach gry na różnych instrumentach muzycznych.
« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]