Klub Młodego Odkrywcy – Warsztat o znaczeniu wody w życiu

Warsztaty Woda

W ramach Klubu Młodego Odkrywcy odbyły się warsztaty „O znaczeniu wody w życiu”. Na warsztatach poruszane były zagadnienia: woda miejscem i źródłem życia, sposoby oszczędzania wody a także na temat czystości wód w Polsce. Warsztaty zaczęły się od pytań „Czym jest woda? W jakich postaciach występuje na ziemi? Dlaczego woda jest niezbędna do życia?

Podczas części teoretycznej dzieci popisały się ogromną wiedzą na temat wody i jej zanieczyszczeń. Każde z dzieci mogło przeprowadzić jakieś doświadczenie na wodzie. Dzięki warsztatom dzieci pogłębiły wiedzę na temat roli wody na świecie, w życiu człowieka, że trzeba ją chronić i właściwie gospodarować jej zasobami.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl