Klub Młodego Odkrywcy

cnk

Klub Młodego Odkrywcy w naszej szkole działa przy współpracy z Centrum Nauki Kopernik. Celem zajęć jest pozwolenie dzieciom na swobodne eksperymentowanie i doświadczanie otaczającego świata, a dzięki temu rozwijanie wrodzonej ciekawości i pogłębianie wiedzy z różnych dziedzin. Tym razem na zajęciach Klubu Młodego Odkrywcy uczniowie odkrywali wulkany. Dowiedzieli się trochę o ich powstawaniu i rodzajach, a potem każdy klubowicz zrobił swój własny wulkan. Była świetna zabawa, niemały bałagan i "wielkie oczy", gdy z wulkanu zaczynała płynąć "lawa".

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]