Klub Młodego Odkrywcy

cnk

Klub Młodego Odkrywcy w naszej szkole działa przy współpracy z Centrum Nauki Kopernik. Celem zajęć jest pozwolenie dzieciom na swobodne eksperymentowanie i doświadczanie otaczającego świata, a dzięki temu rozwijanie wrodzonej ciekawości i pogłębianie wiedzy z różnych dziedzin. Tym razem na zajęciach Klubu Młodego Odkrywcy uczniowie odkrywali wulkany. Dowiedzieli się trochę o ich powstawaniu i rodzajach, a potem każdy klubowicz zrobił swój własny wulkan. Była świetna zabawa, niemały bałagan i "wielkie oczy", gdy z wulkanu zaczynała płynąć "lawa".