Klub Młodego Odkrywcy

20141031_104248

W tym miesiącu w ramach spotkań Klubu Młodego Odkrywcy dzieci dowiedziały się czym jest powietrze. Wspólnie udowodniliśmy jego istnienie oraz sprawdziliśmy czy coś waży i jak otacza okrągłe przedmioty. Sprawdziliśmy, co się dzieje z powietrzem, kiedy je ogrzewamy oraz czy da się naprawić zgniecioną piłeczkę pingpongową. Na koniec odbyły się zawody w trafieniu balonem do kosza.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl