Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy czas, kiedy myślimy również o innych. Zachęciliśmy naszych uczniów i rodziców do wzięcia udziału w akcji charytatywnej mającej na celu niesienie pomocy choremu Stasiowi. Zorganizowany został wspaniały kiermasz świąteczny dzięki któremu zebraliśmy pieniążki dla chorego Stasia.

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu rodziców naszych uczniów przedstawiciele wszystkich klas szkoły Magellana wybrali się pobliskiej firmy ,,Butik” w celu sprzedaży zrobionych własnoręcznie pierniczków i ozdób świątecznych. Wszystkie dzieci zostały bardzo ciepło przyjete przez gospodarzy firmy. W oszałamiającym tempie znikały z wielkiego stołu rekodzieła dzieci, a kupujący otworzyli swe portfele po to aby pomóc choremu Stasiowi. Zebrane fundusze w całości zostaną przeznaczone na leczenie dziecka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w realizacji akcji kiermaszowej.