Jesienne drzewko

DSC04826

Zajęcia plastyczne pt. "Jesienne drzewko". Uczniowie klasy I S wykonywali drzewko techniką mieszaną. Wykorzystywali rolkę po papierze toaletowym, talerzyk papierowy, farby i kolorowy papier. Na początku pomalowali rolkę - pień drzewa na brązowo. Koronę drzewa wykonali poprzez wydzieranie kawałków kolorowego papieru i przyklejanie ich na talerzyk. Ostatnim krokiem było zrobienie nacięć na rolce, talerzyku i włożenie jednego elementu w drugi. Efekt końcowy-piękne drzewka przedstawiające barwy jesieni.