Jesienne drzewko

DSC04826

Zajęcia plastyczne pt. "Jesienne drzewko". Uczniowie klasy I S wykonywali drzewko techniką mieszaną. Wykorzystywali rolkę po papierze toaletowym, talerzyk papierowy, farby i kolorowy papier. Na początku pomalowali rolkę - pień drzewa na brązowo. Koronę drzewa wykonali poprzez wydzieranie kawałków kolorowego papieru i przyklejanie ich na talerzyk. Ostatnim krokiem było zrobienie nacięć na rolce, talerzyku i włożenie jednego elementu w drugi. Efekt końcowy-piękne drzewka przedstawiające barwy jesieni.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl