Jak pobudzić myślenie dywergencyjne

123

W tym tygodniu uczniowie Magellana odkrywali jak pobudzić myślenie dywergencyjne (otwarte). Pracowaliśmy nad jak w krótkim czasie wytwarzać wiele różnorodnych pomysłów wychodząc poza stereotypowe, najbardziej narzucające się rozwiązania. Naszym celem były niezwykłe, nieoczekiwane i sensowne nazwy na miejsce/ kawiarnię przyjazną dzieciom. Mieliśmy wiele świetnych pomysłów.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl