Hu hu ha, nasza zima zła…uczniowie klasy 2a z niecierpliwością czekali na przyjście prawdziwej zimy. Ta kalendarzowa wprawdzie trwa już od miesiąca, ale jak do tej pory nie było śniegu ani mrozu. Dopiero kilka dni temu spadł oczekiwany z niecierpliwością biały puch. Dzieci z radością założyły zimowe kombinezony, ciepłe buty i czapki, puchate rękawice i szaliki. Uczniowie z klasy 2a skorzystali z pięknego placu szkolnego, na którym jest mnóstwo miejsca, by jeździć na sankach i biegać po śniegu. Były kuligi, zjazdy ze zjeżdżalni na śniegu, berek śnieżny, wojna na śnieżki. Wyjściu na podwórku towarzyszyło mnóstwo uśmiechu i dobrej zabawy. Witaj zimo!!! Jak widać zimowa aura nie jest straszna dzieciakom ze szkoły Magellana!!