Fun English 1

DSC_8238

We Speak Only English – takie hasło bardzo podobało się uczestnikom Fun English 1 – albowiem za każde rozmówki po angielsku dostawali oni dodatkowe klocki Lego!  Była to super zabawa po angielsku, a nawet uczniowie pytali się dlaczego taki Fun English nie mógłby być codziennie.  Uczniowie Szkoły Magellana bardzo lubią naukę przez zabawę i  z wielką chęcia w niej uczestniczyli.

 
« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl