Eksperyment ogrodniczy klasy 1p

20150218_113920_1600x1200

Pierwszaki tym razem sprawdzają, co jest potrzebne roślinom do życia. Dzieci pracowały w grupach. Każda z nich posiała nasiona rzeżuchy w doniczkach i zrobiła etykiety, na których znalazły się informacje o sposobie uprawy - nasłonecznieniu, nawodnieniu i rodzaju gleby. Przez cały dzień dzieci zaglądały do swoich roślinek. Ciekawe czy i kiedy nasza klasowa rzeżucha urośnie...

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]