Dzień „Świerszczyka”

123

Dzień Świerszczyka – to dzień, w którym zapoznawać się będziemy z nowym numerem pisma. Dzieci już znają jego stałe rubryki i chętnie wspólnie czytają, rozwiązują zagadki i rebusy. „Świerszczyk” uczniowie czytają również na zajęciach z Kółka literackiego. Dzieci wspólnie z wychowawcą zapoznają się z nowym czasopismem, które jest zaprenumerowane. Pragniemy sprawić, że czytanie czasopism będzie atrakcyjne dla uczniów, zaangażuje ich w różnorodne działania i aktywności w rozmaitych sferach życia.