Dzień „Świerszczyka”

123

Dzień Świerszczyka – to dzień, w którym zapoznawać się będziemy z nowym numerem pisma. Dzieci już znają jego stałe rubryki i chętnie wspólnie czytają, rozwiązują zagadki i rebusy. „Świerszczyk” uczniowie czytają również na zajęciach z Kółka literackiego. Dzieci wspólnie z wychowawcą zapoznają się z nowym czasopismem, które jest zaprenumerowane. Pragniemy sprawić, że czytanie czasopism będzie atrakcyjne dla uczniów, zaangażuje ich w różnorodne działania i aktywności w rozmaitych sferach życia.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl