Czym jest gruszka dziobowa?

2016_11_m_wycieczka_cnk_01

Uczniowie Szkoły Magellana w listopadzie wzięli udział w  wystawie  pod tytułem: „Płyń lub giń”. Mogli sami zobaczyć i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, m.in: Czy statki znikają w Trójkącie Bermudzkim? Jak powstaje wir? Czym jest gruszka dziobowa?  "Płyń lub giń" – to nowa wystawa w Centrum Nauki Kopernik. Udział w wystawie zabrał uczniów  na szerokie wody i pokazał, że dzięki nauce potrafimy je okiełznać:)

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2019/2020

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl