Akcja kiermaszowa

20141212_100225

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy myślimy również o innych. W tym roku chcemy wesprzeć publiczne przedszkole pod Garwolinem, w którym brakuje zabawek i materiałów plastycznych. Do akcji przyłączyli się uczniowie oraz ich rodzice. Przygotowane wspólnie pierniczki i ozdoby świąteczne będziemy sprzedawać na Kiermaszu Świątecznym w Szkole, ale już dziś rozpoczęliśmy akcję.

Dzięki zaangażowaniu rodziców, przedstawiciele klasy 1p wybrali się do pobliskiego oddziału Banku Crédit Agricole, aby tam sprzedawać własnoręcznie zrobione pierniczki i ozdoby świąteczne. Dzieci zostały bardzo ciepło przyjęte zarówno przez pracowników, jak też klientów banku, a przygotowane drobiazgi znikały w oszałamiającym tempie. Zebrane fundusze w całości zostaną przeznaczone na zakup materiałów plastycznych dla wspieranego przez nas przedszkola.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w realizacji akcji kiermaszowej.