Akcja kiermaszowa

20141212_100225

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy myślimy również o innych. W tym roku chcemy wesprzeć publiczne przedszkole pod Garwolinem, w którym brakuje zabawek i materiałów plastycznych. Do akcji przyłączyli się uczniowie oraz ich rodzice. Przygotowane wspólnie pierniczki i ozdoby świąteczne będziemy sprzedawać na Kiermaszu Świątecznym w Szkole, ale już dziś rozpoczęliśmy akcję.

 Dzięki zaangażowaniu rodziców, przedstawiciele klasy 1p wybrali się do pobliskiego oddziału Banku Crédit Agricole, aby tam sprzedawać własnoręcznie zrobione pierniczki i ozdoby świąteczne. Dzieci zostały bardzo ciepło przyjęte zarówno przez pracowników, jak też klientów banku, a przygotowane drobiazgi znikały w oszałamiającym tempie. Zebrane fundusze w całości zostaną przeznaczone na zakup materiałów plastycznych dla wspieranego przez nas przedszkola.

 Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w realizacji akcji kiermaszowej.

« powrót do listy aktualności

Strefa rodzica

Sprawdź oceny swojego dziecka, stan płatności itp.

pamiętaj mnie|przypomnij hasło
Zaloguj
Rekrutacja

Rekrutacja 2020/2021

Aktualnie do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Magellana odbędzie się nabór do szkolnej zerówki i klasy I oraz nabór uzupełniający do klasy VII i VIII.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci z Niepublicznego Przedszkola NibyLandia.

czytaj więcej
www.nibylandia.com www.szkola-magellana.pl
[responsive-menu]